Facebook

Pytania…

 

Ile musimy czekać na film? – Oczekiwanie na film w zależności od tego kiedy odbędzie się sesja plenerowa i w którym momencie sezonu odbyło się wesele może trwać do 22 tygodni. Dlaczego tak długo spytacie. W sezonie realizuję wesela nie tylko w soboty. Proces montażu filmu nie trwa kilka dni tak jak to było w czasach VHSów.

Czy możemy otrzymać surowy materiał? – Surowego materiału nie oddaję z takiego względu jak w restauracji nie otrzymacie Państwo wybornego kotleta i dodatkowo w reklamówce kawałka mięsa wieprzowego z którego ten kotlet był przyrządzony ;)

Czy pendrive z filmem jest kodowany/ zablokowany? – Nie, film możecie sobie kopiować, powielać w dowolnych ilościach.

Czy można przytrzymać termin? – Niestety nie. Obowiązuje zasada kto pierwszy do podpisania umowy ten lepszy. Realizuję tylko jedno wesele w terminie.

Czy pracuję w całym kraju? – Tak, w kraju, za granicą, kwestia tylko zwrotu kosztów dojazdu.

Czy możecie wybrać muzykę? – Tak, ale w ograniczonym stopniu, gdyż nie każdy rodzaj muzyki nada się do filmów które tworzę. Oczywiście wysłucham Waszych sugestii i wezmę pod uwagę ulubione utwory i gatunek.

Kiedy odbywa się spotkanie organizacyjne?– Tydzień lub dwa tygodnie przed weselem, spotykamy się u mnie w Studio, omawiamy harmonogram wesela, ustalamy wszelkie szczegóły.